Forum studija Informatickog dizajna u Osijeku
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komunikacijski sustavi i mreze - ispit

4 posters

Go down

Komunikacijski sustavi i mreze - ispit Empty Komunikacijski sustavi i mreze - ispit

Postaj by Maverick uto 21 tra 2009, 20:23

D. Blazevic, dipl. ing
ETF
23.04.2009 - 16 sati
Maverick
Maverick
Svemoguci

Male Posts : 376
Age : 43
Location : Josipovac
Registered : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Komunikacijski sustavi i mreze - ispit Empty Re: Komunikacijski sustavi i mreze - ispit

Postaj by Toni uto 21 tra 2009, 20:27

A šta je bilo danas sa ispitom?
Toni
Toni
Doktor

Male Posts : 200
Age : 44
Location : na krevetu,pokraj frižidera hladnog piva
Registered : 09.02.2008

[Vrh] Go down

Komunikacijski sustavi i mreze - ispit Empty Re: Komunikacijski sustavi i mreze - ispit

Postaj by ceca uto 21 tra 2009, 20:58

Ovaj faks je sprdačina!
ceca
ceca
Doktor

Female Posts : 202
Location : VU-town
Registered : 09.02.2008

[Vrh] Go down

Komunikacijski sustavi i mreze - ispit Empty Re: Komunikacijski sustavi i mreze - ispit

Postaj by darkwomen66 uto 21 tra 2009, 21:08

nismo ni mogli izać jer profač nije imo vremena RLOL
darkwomen66
darkwomen66
Doktor

Female Posts : 354
Age : 42
Location : Osijek
Registered : 11.02.2008

[Vrh] Go down

Komunikacijski sustavi i mreze - ispit Empty Re: Komunikacijski sustavi i mreze - ispit

Postaj by darkwomen66 uto 21 tra 2009, 21:12

prvo je reko da ima neki ispit i da dođemo za 40 minuta i tak smo mi lijepo ošli na kavu i ispušili, a 3 sretnika koji su ostali pred vratima, prošli... imo je vremena za 3 osobe i kaže da više nema vremena za ostale, lagano nas poslo u ........................... do četvrtka Glavom
darkwomen66
darkwomen66
Doktor

Female Posts : 354
Age : 42
Location : Osijek
Registered : 11.02.2008

[Vrh] Go down

Komunikacijski sustavi i mreze - ispit Empty Re: Komunikacijski sustavi i mreze - ispit

Postaj by Maverick uto 21 tra 2009, 21:14

Toni je napisao/la:A šta je bilo danas sa ispitom?

Dogodilo se to da je doslo nas 3-4 gore i on je bio vec u kabinetu i rekao da ne moze sada (u 16.50) da ima neki ispit i da ce moci za 45 minuta....
Nakon sto su svi dosli i saznali za to, velika vecina je otisla na cugu u kafic....dok je nas troje ostalo.... Ja sam morao ici u 6 i vec sam bio na rubu da odem, kad evo njega u 17.25 i izadje i onim njegovim prepoznatljivim stilom "o, samo vas troje ima"....Glavas je htio zvati mobitelom ove, a on je rekao ma ajde vas trojica svi unutra....

I nas trojica usli unutra i poceo on nas resetati s pitanjima i kao brzo cemo, on isto mora ici....i opet je pitao jako puno svi smo uglavnom nesto znali, kad je jedan zapeo, drugi je znao i tako se mi lijepo s njim napricali i nasmijali do 17.55....a ekipa s kave je dosla oko 17.40 da odgovara, na sto je on rekao da danas vise ne stigne, da stigne samo nas trojicu ispitati i da ovi ostali dodju u cetvrtak u 16h. Sto nije nimalo u redu od njega, ali ni neocekivano. Smile

Sto se tice ispita, i dalje on dobro reseta, ali najbitnije od svega je da se kuzi...nas trojica nismo nesto bajno znali teoriju, ali smo sve znali povezati a on to voli......I na kraju on pita jer vam svima dosta dva....naravno da se nismo bunili....
Maverick
Maverick
Svemoguci

Male Posts : 376
Age : 43
Location : Josipovac
Registered : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Komunikacijski sustavi i mreze - ispit Empty Re: Komunikacijski sustavi i mreze - ispit

Postaj by darkwomen66 uto 21 tra 2009, 21:18

toni ko da si znao da ne trebaš dolazit uzalud... RLOL
darkwomen66
darkwomen66
Doktor

Female Posts : 354
Age : 42
Location : Osijek
Registered : 11.02.2008

[Vrh] Go down

Komunikacijski sustavi i mreze - ispit Empty Re: Komunikacijski sustavi i mreze - ispit

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.