Forum studija Informatickog dizajna u Osijeku
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV)

+2
Furma
Maverick
6 posters

Go down

Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV) Empty Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV)

Postaj by Maverick pon 01 ožu 2010, 11:40

dr. Siniša Fajt
ETF
05.03.2010. Petak
17h


Zadnja promjena: Maverick; pon 01 ožu 2010, 14:44; ukupno mijenjano 1 put.
Maverick
Maverick
Svemoguci

Male Posts : 376
Age : 43
Location : Josipovac
Registered : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV) Empty Re: Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV)

Postaj by Furma pon 01 ožu 2010, 14:30

jel se moze igdje provjeriti njegov popis temi za seminarske radove?

sjecam se o cemu moram pisati samo ne i tocnog naslova (a nigdje ne mogu naci gdje sam to zapisao) Very Happy
Furma
Furma
Doktor

Male Posts : 200
Registered : 17.02.2008

[Vrh] Go down

Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV) Empty Re: Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV)

Postaj by dasop pon 01 ožu 2010, 15:34

jel mogu izac na zvuk i racunalo iako nisam položio elektroakustiku il moram prvo nju polozit? njemu valjd treba tjedan dana ranije poslat seminar pa onda ide usmeni il kak?
dasop
dasop
Doktor

Posts : 203
Registered : 10.02.2008

[Vrh] Go down

Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV) Empty Re: Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV)

Postaj by Maverick pon 01 ožu 2010, 16:03

Prvo, ne znam kako mu poslati seminar tjedan dana ranije, kad su objavili 5 dana prije ispita.

Drugo, malo prosurfaj po forumu, vrlo je jednostavno naci popis tema za seminarske radove...
Maverick
Maverick
Svemoguci

Male Posts : 376
Age : 43
Location : Josipovac
Registered : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV) Empty Re: Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV)

Postaj by dasop pon 01 ožu 2010, 23:28

jel mogu izac na zvuk i racunalo iako nisam položio elektroakustiku il moram prvo nju polozit?
dasop
dasop
Doktor

Posts : 203
Registered : 10.02.2008

[Vrh] Go down

Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV) Empty Re: Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV)

Postaj by Hrvoje uto 02 ožu 2010, 15:38

jel moze netko reci sta pita iz elektroakustike?
dali pita samo seminar? ako ne dali pita iz predmeta samo vezano za seminar ili pita sve? mozda netko zna sta je vaznije za uciti?
Hrvoje
Hrvoje
Pametnjakovic

Male Posts : 196
Registered : 18.02.2008

[Vrh] Go down

Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV) Empty Re: Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV)

Postaj by matej čet 04 ožu 2010, 02:30

mene je iz elektroakustike pito samo seminar...

sta pita iz zvuka i racunala?

matej
Zabusant

Posts : 30
Registered : 09.10.2008

[Vrh] Go down

Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV) Empty Re: Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV)

Postaj by darkwomen66 pet 05 ožu 2010, 09:16

mene je pitao ugl. gradivo iz elektroakustike! seminar sam iz zvuka i racunala poslala u ponedjeljak, te sam isti sastavljala cim sam vidjela obavijest (cijeli dan)!!! tako da cu izaci na ispit! ne znam samo kako jos stici uciti i ispit za Agića posto je vec u subotu 13.03.!!! affraid
darkwomen66
darkwomen66
Doktor

Female Posts : 354
Age : 42
Location : Osijek
Registered : 11.02.2008

[Vrh] Go down

Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV) Empty Re: Elektroakustika, Zvuk i racunalo - ispit (IV)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.